XXI. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2019. augusztus 2-3. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Hullanné Ildikó
  • Magyarné Marika
  • Szinetár Dóra
  • Vajdáné Margit
  • Windné Terike

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Fláre Beás Banda
  • Guzsalyas Egyesület
  • Orlandós Magic Band
  • Pálinkás Rezső
  • Sakk Matt Company
  • Varnyú Country Zenekar

Bakonyi Betyárlegényke címet kiérdemelte:

  • Bencsik Patrik Gergő

Öregfiúk labdarúgó-mérkőzés eredménye:

  • Zirc–Balatonszőlős /6:3/

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny

  • Kisbetyár fiú:
    1. Tátrai Zsombor
    2. Kovács Mirkó
    3. Bognár Bálint
  • Kisbetyár lány:
    1. Hamvasi Gréta
    2. Vajda Liza
  • Süldő Betyár fiú:
    1. Horváth Bálint
  • Süldő Betyár lány:
    1. Szabó Mira
  • Nagy Betyár férfi:
    1. Rák Gyula
    2. Pálinkás Rezső
    3. Vajda Krisztián
  • Nagy Betyár nő:
    1. Rákné Újvári Éva
    2. Simon Gizella
    3. Schvéger Brigitta

Lovas programok díjazottai:

  • Kezdő ügyességi:
    • Nagy ló:
      1. Rónafalvi András
      2. Tamási Dóra
      3. Kukoda Boglárka
    • Póni:
      1. Domokos Hanna
      2. Kukoda Boglárka
      3. Varga Lívia

  • Haladó ügyességi:
    • Nagy ló:
      1. Silingi Zsófia
      2. Tamási Hanna
      3. Horváth Cintia
    • Póni:
      1. Vörös Tamara
      2. Hamvas Karina

  • Kezdő díjugratás
    • Nagy ló:
      1. Nemes Anna Dalma
      2. Ozsváth Lili
      3. Menyhárt Alexandra
    • Póni:
      1. Budai Fanni
      2. Kiss Júlia

  • Haladó díjugrató:
    1. Lénárt Károly
    2. Koczor József
    3. Kiss Jakab Fanni

  • Vadászhajtás:
    1. Vörös Tamara
    2. Kotrics Szabolcs
    3. Domonkos Krisztián, Szabó Molnár Zoltán
      (holtversenyben)

  • Akadályhajtás:
    • Fogat:
      1. Kotrics Szabolcs
      2. Szabó Molnár Zoltán
      3. Domonkos Krisztián
    • Póni:
      1. Vörös Tamara