XX. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2018. augusztus 3-4. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Falusi Mariann
  • Honbolygóné Emma
  • Nagyné Honyecz Valéria

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Akkordeon Harmónika Zenekar
  • Berta István
  • Csík Zenekar
  • Ethnokor Együttes
  • Holczapfel Tamás
  • Horváth Lajos Ottó
  • Iszak Dániel
  • Kaufmann Frici
  • Rulett Együttes
  • Syncron Moderntánc-Csoport

Leghetykébb Bajusz gazdája:

  • Palotai Attila

Legnagyobb Bakonyi Betyár:

  • DETHERM Kft.

Legifjabb Bakonyi Betyár:

  • Márkos Zoltán Koppány

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

  1. Csikóbőrös Kulacs FC: Csülök pörkölt
  2. Piszkos 12: Barna sörben párolt sertéslapocka burgonya pogácsával
  3. Pilis Kecsessége: Áfonyás-gombás szarvas pörkölt
  • Különdíj: Fakanál-forgató - Ica mama husija

Tombola nyertesek:

  • Az Androméda Travel Kft. 35.000 Ft-os
    üdülési utalványát nyerték Makrygialosra:
    • Strausz Tímea Andrea (Dudar)
    • Hujberné Horváth Ágnes (Zirc)
  • Az Androméda Travel Kft.
    görögországi utazását nyerték Makrygialosra:
    • Szakács István Milán (Zirc)
    • Simon Dezsőné (Bakonynána)

V. Betyáros Hajrá eredményei:

Bakonyi Betyárkupa:

  • Serdülők: FC Zirc–Csetény SE /6:1/
  • Öregfiúk: Zirc–Bakonybél /3:2/
  • Felnőtt: Zirc-Dudar SE–Gyulafirátót /4:2/
  • Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny: Pej Zsolt

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny

  • Felnőtt férfi:
    1. Vintze Csaba, (Zirc)
    2. Kovács Bertalan (Zirc)
    3. Somogyi Tamás (Bakonybél)
  • Felnőtt női:
    1. Kugler Anita (Budapest)
    2. Vintzéné Valler Edit (Zirc)
    3. Finta-Sarkadi Beáta (Szombathely)
  • Ifjúsági fiú:
    1. Vágenhoffer Dávid (Zirc)
    2. Végh Zsigmond (Zirc)
    3. Vajda Marcell
  • Ifjúsági lány:
    1. Vintze Zsófia (Zirc)
    2. Lingl Nóra (Zirc)
    3. Nagy Beatrix (Zirc)

Lovas programok díjazottai:

  • Kezdő ügyességi:
    • Nagy ló:
      1. Hamvas Karina – Cody
      2. Friss Enikő – Kerecsen
      3. Fejes László – Hurikán
    • Póni:
      1. Kukoda Boglárka – Hópihe
      2. Kokas Nóra – Hópihe
      3. Kiss Júlia – Boney

  • Haladó ügyességi:
    • Nagy ló:
      1. Domonkos Krisztián – Mimi
      2. Szeibert Csenge – Lutri
      3. Ördög Péter – Fanny
    • Póni:
      1. Tamási Hanna – Boney

  • Kezdő díjugratás
    • Nagy ló:
      1. Mátis Katalin – Szora
      2. Nagy Viktória – Tornádó
      3. Silingi Zsófia – Shába
    • Póni:
      1. Tamási Hanna – Boney
      2. Kokas Nóra – Boney

  • Haladó díjugrató:
    • Nagy ló:
      1. Koczor József – Amy
      2. Kis Jakab Fanni – Félix
      3. Gémesi Gergely – Vili
    • Póni:
      1. Nagy Kira Rebeka – Brandy
      2. Ozsváth Lili – Dollár

  • Vadászhajtás:
    1. Skultéti Imre – Mítosz-Pálma
    2. Szabó Molnár Zoltán – Táncos-Táltos
    3. Kotrics Szabolcs – Texas-Rokkó

  • Akadályhajtás:
    1. Bolk Krisztián – Játék-Száva
    2. Kotrics Szabolcs – Muki-Rokkó
    3. Heszpuk István – Linda-Leila
  • Póni:
    1. Skultéti Imre – Mítosz-Pálma
    2. Hapek László – Csillag-Buján