XIX. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2017. augusztus 4-5. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Bereczki Eszter
  • Csombor Mariann
  • Csordás Zoltánné
  • Dénes Dominika
  • Dr. Farkas Judit
  • Fürst Katalin (Mennyasszony)
  • Gáspár Fanni
  • Horváthné Pál Andrea
  • Katona Brigitta
  • Kovács Laura
  • Lekrinszky Anett
  • Magyar László
  • Magyarné Anikó
  • Molnár Éva
  • Pilisené Erzsi
  • Pillerné Ács Ágnes
  • Szászné Pintér Éva
  • Takács Eszter
  • Vutka Martina

Csárdabéli Szépkisasszonyok:

  • Weinper Luca
  • Buzás Panni
  • Pénzes Anna

Csárdabéli Csinibaba:

  • Ujvári Emma

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Bakonyi Gergő
  • Bakonyi Vadkanok
  • Balatonfűzfői Irinyi János Általános Iskola Ifjúsági Fúvószenekara
  • Baróti Gaál Mózes Általános Iskola néptánc csoportja
  • Csetényi Bujka Néptánccsoport
  • Csordás Balázs
  • Csordás Zoltán
  • Devecseri Ifjúsági Fúvószenekar
  • Dj Kicsee
  • Dr. Ipsits Csaba
  • GTEV SURTHALER-LAUTER
  • Horák Áron
  • Horváth Norbert
  • Kajárpéci Vízirevü Társulat
  • Kaszás Béla
  • Kelevézek
  • Konkoly Merse
  • Koós Máté
  • „Libavonat” zenekar
  • LXear zenekar
  • Molnár György koncertzenekara
  • Nádas György
  • Pénzes Sándor
  • Pódium Színház
  • Something Nice zenekar
  • Stefi
  • Walkó Csaba
  • Zirci Fúvósok

Bakonyi Betyárlegényke:

  • Weinper Csanád Zsolt
  • Pénzes Nimród Zsombor
  • Pénzes Boldizsár Zsigmond
  • Pénzes Mátyás Bendegúz

Leghetykébb Bajusz gazdája:

  • Bujdosó Attila

„Legnagyobb Bakonyi Betyár:

  • Bakonykarszt Zrt. Zirci Üzemmérnökség

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

  • 1.hely: Tündérfarm: Rókagombás bakonyi betyár ragu vajas galuskával
  • 2.hely: A régiek: Csülökpörkölt
  • 3.hely: Csipet csapat: Sertéspörkölt
  • Különdíj: Soproni — Bakonyi sertéstokány

Tombola nyertesek:

  • Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték
    Makrygialosra a nyári szezonra:
    • Erdős Ramóna (Zirc)
    • Schvéger Norbert (Zirc)

  • Az Androméda Travel Kft. szilveszteri Ajándék-Utalvány
    felajánlását nyerték a görögországi Makrygialos üdülőhelyen:
    • Erdős Ramóna (Zirc)
    • Panyi Kinga (Zirc)

V. Betyáros Hajrá eredményei:

  • Bakonyi Betyárkupa:
    • Serdülők: FC Zirc–Csetény SE /6:1/
    • Öregfiúk: Zirc–Bakonybél /3:2/
    • Felnőtt: Zirc-Dudar SE–Gyulafirátót /4:2/
  • Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny: Pej Zsolt

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny:

  • Ifjúsági lány:
    1. Vintze Zsófia (Zirc)
    2. Lingl Nóra (Zirc)
    3. Nagy Beatrix (Zirc)
  • Ifjúsági fiú:
    1. Vágenhoffer Dávid (Zirc)
    2. Végh Zsigmond (Zirc)
    3. Vajda Marcell
  • Felnőtt nő:
    1. Kugler Anita (Budapest)
    2. Vintzéné Valler Edit (Zirc)
    3. Finta-Sarkadi Beáta (Szombathely)
  • Felnőtt férfi:
    1. Vintze Csaba, (Zirc)
    2. Kovács Bertalan (Zirc)
    3. Somogyi Tamás (Bakonybél)

Lovas programok díjazottai:

  • Kezdő ügyességi:
    1. Nagy Alexandra (Csetény)
    2. Acsai Ramóna
    3. Nagy Zoltán (Csetény)

  • Haladó ügyességi:
    1. Domonkos Krisztián (Kajárpéc)
    2. Silingi Zsófia (Tündér Farm)
    3. Bódis Ferenc (Lázi)

  • Kezdő díjugrató:
    1. Fa Virág (Tündér Farm)
    2. Nagy Kira Rebeka (Csót)
    3. Silingi Zsófia (Tündér Farm)

  • Haladó díjugrató:
    1. Lénárt Károly (Gyónpuszta)
    2. Miszi Béla (Tündér Farm)
    3. Legelő Hősei