XVIII. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2016. augusztus 5-6. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Balta Anikó
  • Chugyik-Kalincsák Bea (Kanga tréning)
  • Kiss Mónika
  • Kovács Gyöngyi
  • Kucsera Fanni
  • Kucseráné Kati
  • László Gréta
  • Lencse Betti
  • Lott Henrietta (Bakonyi Babázó)
  • Mottl Júlia (Ringató)
  • Teszéri Csenge
  • Tringli Alexa
  • Tringli Hanna

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Blackriders együttes
  • Borra Való Együttes
  • Fekete Zsigmond
  • Foky mulatós
  • Fourtissimo Együttes
  • "Gyöngyösbokréta" Néptánccsoport
  • Herbály András
  • Margaréta dalkör
  • Pepe (Szöllősi Péter)
  • Pirger Károly
  • Poór Péter
  • Retroleum zenekar
  • Schreindorfer Károly
  • Somogyi Barnabás
  • Vida József (B3 Takarék Szövetkezet)
  • Zirci Winner's Elements Hip-hop Tánccsoport

Leghetykébb Bajusz gazdája:

  • Pongrácz Gyula

„Legnagyobb Bakonyi Betyár:

  • Pongrácz Gyula

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

  • 1.hely: Bakonyi Csipetkék - A betyár mindenit, alias pincepörkölt
  • 2.hely: Enyém - A marhapörkölt
  • 3.hely: Menő Manó - Vaddisznó pörkölt
  • Különdíj: Tündérfarm - Birsalmás vaddisznó ragu bébi spenótos gombóccal

Tombola nyertesek:

  • Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:
    • Palkovics Jánosné (Zirc)
    • Kecskés Adrienn (Zirc)
    • Skobrák Ferenc (Zirc)

B3 TAKARÉK Szövetkezet játékának nyertesei:

  • Bakonyi Álmos
  • Hiller Dorottya
  • Kristály Martin

VI. Betyáros Hajrá eredményei:

  • Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna:
    1. In-Team
    2. ATF
    3. Legelő Hősei

  • A torna „Gólbetyára”: Bachstedter Szabolcs (In-Team)

  • „Sobri-díj”
    • Legjobb mezőnyjátékos kategória: Dávid Ádám (ATF)
    • Legjobb kapus kategória: Hermann Dávid (ATF)

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny:

  • Ifjúsági lány:
    1. Bittmann Kata
    2. Vintze Regina
    3. Kovács Mira Zoé
  • Ifjúsági fiú:
    1. Mihályfi Vendel
    2. Horváth Bálint
    3. Kaszás Ármin
  • Felnőtt nő:
    1. Panyi Kinga
    2. Lakatosné Nagy Henrietta
    3. Horváthné Antal Zsuzsa
  • Felnőtt férfi:
    1. Kovács Bertalan
    2. Vágenhoffer Bálint
    3. Lakatos Krisztián

Lovas programok díjazottai:

  • Kezdő ügyességi:
    1. Silingi Zsófia, Zirc Tündérfarm
    2. Fazekas Levente, Ajkai LHE
    3. Tamási Hanna, Zirc Tündérfarm

  • Haladó ügyességi:
    1. Szentmihályi Mónika,Várpalota
    2. Ozsváth Lili, Zirc Tündérfarm
    3. Simicska Anna, Hárskúti LK

  • Nehéz ügyességi:
    1. Gombás Gréta, Ajkai LHE
    2. Szabó Róberta
    3. Simicska Anna, Hárskúti LK

  • Díjugratás 50-60 cm
    1. Csánicz Laura, Ajkai LHE
    2. Rába Anna, Kerta SE
    3. Gombás Gréta, Ajkai LHE

  • Díjugratás 60-70 cm
    1. Csánicz Laura, Ajkai LHE
    2. Rába Anna, Kerta SE
    3. Ozsváth Lili, Zirc Tündérfarm