XVII. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2015. augusztus 14-15. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Fésüs Lajosné
  • Győri Nikoletta
  • Honey Sweet Táncstúdió
  • Horváth Martina
  • Seggét Vakaró Juliska (betyár - mennyasszony)
  • Strasszer Ödönné
  • Török Zoltánné
  • Valler Krisztina
  • Varga Ramóna
  • Veidinger Krisztina
  • Wolf Sarolta
  • Wolt Kati (előadóművész)

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Áldás Együttes
  • Bakonyi Betyárok Nemzeti Egylete
  • Dávid Roland
  • dr. Kovács Zoltán (államtitkár)
  • Farkas Péter
  • Körösök Völgye Vitézi Bandérium
  • Kropf Miklós
  • Mezőkeresztesi László (betyár - mennyasszony)
  • Pulzus Együttes
  • Révész Ferenc
  • Szalontay Zoltán
  • Wolf Ferenc

Leghetykébb Bajusz gazdája:

  • Balogh Péter

„Legnagyobb Bakonyi Betyár:

  • Horváth István (fővédnök)

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

  • 1.hely: Tündérfarm II. – Ribizlis vaddisznóragu krumplifánkkal
  • 2.hely: A Győztesek - Pincepörkölt
  • 3.hely: Bakonyi Betyárok Nemzeti Egylete - Sóderágyon készült bakonyi betyár "pörkütt"
  • Különdíj: FKK Betyárok Konyhája - Vadpörkölt vargányával
  • Betyárdíj: Közétkezde - Sertéshúsos krumpligulyás

Tombola nyertesek:

  • Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:
    • Somogyi Gabriella (Zirc)
    • Cziráki István (Zirc)
    • Pej Zsolt István (Zirc)

Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna eredménye:

  1. In-Team
  2. Legelő Hősei
  3. Szentmi SE.
  • A torna „Gólbetyára”: Kalányos Roland (Vállalkozók)
  • „Sobri-díj”
    • Legjobb mezőnyjátékos kategória: Vörösházi Gábor (In-Team)
    • Legjobb kapus kategória: Budai Attila (In-Team)

„Nem csak a betyárpuskák sülnek el…” nyílt lövészverseny:

  • Ifjúsági fiú:
    1. Mihályfi Vendel
    2. Vágenhoffer Dávid
    3. Ambrus Szabolcs
  • Ifjúsági lány:
    1. Panyi Kinga
    2. Bittmann Kata
    3. Horváth Nikoletta
  • Felnőtt férfi:
    1. Varjas József
    2. Bittmann Márton
    3. Somogyi Tamás
  • Felnőtt nő:
    1. Dr. Mihályfiné Frómann Edit
    2. Szeremley Virág
    3. Kugler Anita

„Menekülés a pandúrok elől”

  • Felnőtt férfi:
    1. dr. Kovács Zalán
    2. dr. Mihályfi István
  • Felnőtt nő:
    1. dr. Mihályfiné Frómann Edit

  • Ők hárman sportlövészetben is indultak, így átvehették az idei évben megalapított „Futó és célzó betyár érdemrend”-et.

Lovas programok díjazottai:

  • Legfiatalabb lovas: Ozsváth Lilike
  • Legidősebb lovas: Szajvolt Mihály
  • Székfoglaló verseny győztese: Somogyi József

  • Az ügyességi versenyszámokban díjazottak:
    1. Fazekas Bori
    2. Szabó Luca
    3. Fogl Réka

  • Lovasbemutató bajnokai: Németh Dominik, Peczánka János
  • Lovas csapatok díjazottai: Miszi Béla, Csontó Zolán