XVI. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2014. augusztus 8-9. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Czető Zsanett
  • Csaba Lilla
  • Encz Ica
  • Holly Emilné
  • Kirsteuer Ferencné
  • Paál Lívia – (Misszió)
  • Szalontay Szilvia
  • Varga Izabella
  • Wolfné Litter Beáta

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Benkó Dixiland Band
  • Berta Norbert
  • Bittmann Ottó
  • Dr. Dusanek Péter
  • Dr. Horváth Zsolt
  • Hajdú Péter
  • Hermál Mátyás
  • Honbolygó László
  • Hujber Kristóf
  • Ivanovics Imre
  • Jávor Pál Nemzeti Czigányzenekar
  • Kertész Milán
  • Kovács József László
  • Kőműves Sándor
  • ifj. Kőműves Sándor
  • Motiva Zenekar
  • P. Nagy Ferenc
  • Panker Jenő
  • R. Kárpáti Péter
  • Rácz Olivér és a Central Együttes
  • Sebestyén Antal
  • Sipos F. Tamás
  • Tenk Mihály
  • Vajcs Gábor
  • Varga Levente
  • z’Energia Együttes

Leghetykébb Bajusz gazdája:

  • Kertész Zoltán

Legbetyárosabb Arcszőrzet díjat érdemelt:

  • Sipos F. Tamás

2014 Legnagyobb bakonyi betyárja:

  • Nagy Zoltán (Csetényi Tájház)

A „Bográcsos Erőpróba” díjazottjai:

  • 1.hely: Zirci Erzsébet Kórház – Vaddisznó java vadas mártásban pirított gombóccal
  • 2.hely: Öregedő mindenevők – Tavaszi szarvastokány öregedő módra tócsnival
  • 3.hely: Szabó klán – Slambuc Szabó módra
  • Különdíj: Kotyvasztók – Bakonyi húsos palacsinta
  • Betáyrdíj: Tunyogiak - Lópörkölt tarhonyával

Tombola nyertesek:

  • A Szarvaskút Hotel és Kemencés Étterem felajánlását, a fődíjat
    • Garbacz – Aschenbrenner Szilvia nyerte Tatabányáról
  • Az Androméda Travel Kft. görögországi utazását nyerték Makrygialosra:
    • Szakács Krisztián (Zirc)
    • Sömjén Krisztina (Zirc)

A zirci futballpuszta hősei

  • Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna eredménye:
    1. Legelő Hősei FC
      • A győztes csapat névsora:
        Baumann Péter, Fellenbech Balázs, Gyimesi András, Németh Bálint,
        Kacsala István, Németh Jenő, Tárnok Márk, Németh Máté
      • Edző: Sebestyén Dávid
    2. Zirc 019
    3. Szentmi SE
    4. Metál Brigád
  • A torna „Gólbetyára”:
    • Papp Bence (Zirc 019)
  • „Sobri-díj”
    • Legjobb mezőnyjátékos kategória: Kacsala István (Legelő Hősei FC)
    • Legjobb kapus kategória: Németh Jenő (Legelő Hősei FC)
  • Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny:
    • Somogyi Gergő
  • Zirc–Csetény Öregfiúk futball mérkőzés eredménye:
    • A „Szegénylegények Vigasztaló Oklevelet” a csetényi Öregfiúk vehették át.

Betyáros Hajrá teniszverseny eredménye:

  • Páros kategória:
    1. Stanka László / Ifj. Stanka László
    2. Budai Sándor / Kovács Bertalan
    3. Szemelweisz József / Molnár József
  • Egyéni kategória:
    1. Stanka László
    2. Herk Csaba
    3. Ifj. Stanka László