XIV. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2012. augusztus 10-11. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Bakony Baranta
  • Bieber István
  • Bierbauer Zoltán
  • Bujdosó Attila (Tata)
  • Gyenesdiási Dalárda (zalai vendégbetyárok) férfi tagjai
  • Hujber Roland
  • Kőrösi Ferenc (Csongrád megye)
  • Lezsák István (vőlegény)
  • Litéri Szárazág és Zöldág Néptáncegyüttes férfi tagjai
  • Magyar Péter
  • Martos Gábor (Tata)
  • Mészáros János Elek● Mészáros Milán (vőlegény)
  • Németh Gyula (Nagyigmánd)
  • Nyári Trió
  • Pápai vendégbetyárok
  • Sugarloaf
  • Széljáró Balladás
  • Tegnap Népzenekar
  • Varga Viktor
  • Zirci Rendőrőrs tagjai

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Csizmadia Gézáné
  • Gyenesdiási Dalárda nő tagjai (zalai vendégbetyárok)
  • Keztyüs Piroska
  • Kucseráné Kata
  • Litéri Szárazág és Zöldág Néptáncegyüttes nő tagjai
  • Mór Erika
  • Nagy Luca
  • Némethné Gunther Teréz
  • Pad Zsanett (menyasszony)
  • Palkovics Jánosné
  • Petus Mónika
  • Primász Ivett (menyasszony)
  • Solymosi Katalin
  • Turcsányi Nikolett
  • Wágner Kitti

„Gyerek szépasszony”:

  • Berhidai Kincső

„Gyerek betyár”:

  • Berhidai Barangó

„Pelenkás betyár”:

  • Borbás Kristóf

Főzőverseny eredményei:

  • 1.hely: Szabó Klán, séf: Szabóné Mariann, Olaszfalu, étel: Póréhagymás szarvasragu
  • 2.hely: Polgár József és csapata, séf. Polgár József, étel: Sertéspörkölt
  • 3.hely: Csipet Csapat, séf: Fekete Angyal (Zirci Kórház dolgozói), étel: Vadpörkölt
  • Különdíj: Molnár János, séf: Molnár János, Felvidék (Nemesócsa), étel: Füstölt húsos babgulyás

Csípős kebabevő verseny (Miss Kebab Ételbár):

  • Bernáth Máté

Sörivó verseny (Marietta Pizzéria, Étterem és Kávézó):

  • Fekete Csongor

Fagylaltnyaló verseny (Pepe Cukrászda):

  • Szepesi Géza

Lovasprogramok díjazottjai:

  • Ügyességi ifjúsági játék helyezettjei:
    • 1.hely: Klausz Adrienn (Olaszfalu)
    • 2.hely: Tóth Ferenc (Érd)
    • 3.hely: Tóth Alexandra (Borzavár)
  • Ügyességi felnőtt játék helyezettjei:
    • 1.hely: Honyecz Zoltán (Zirc)
    • 2.hely: Deézsi Árpád (Borzavár)
    • 3.hely: Berta István (Sóly)
  • Fogathajtás:
    • 1.hely: Kovács Géza (Csetény)
    • 2.hely: Hapek László (Zirc)
    • 3.hely: Vitner János

II. Betyáros hajrá:

  • Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó-torna (12 csapat)
    1. Tequila FC
    2. Botlábúak
    3. Vállalkozók
  • A torna „Gólbetyára”: Muladi József (Alcoa FC, 8 találattal)

  • „Sobri-díj”
    • Legjobb mezőnyjátékos kategória: Pálmai Zoltán (Tequila FC)
    • Legjobb kapus kategória: Ifj. Budai Attila (Botlábúak)
  • „Öreg betyár nem vén betyár!”, avagy a torna legidősebb játékosa:
    • Somogyi Ferenc (Alcoa FC, 62 év)
  • Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny (közel 30 nevező)
    • Ifj. Bagi István (Zirc) 4 értékesített büntetővel

  • Öregfiúk futball mérkőzés eredménye:
    • A „Szegénylegények Vigasztaló Oklevelet” a zirci Öregfiúk vehették át. (Zirc–Pápa 1:5)