XIII. Bakonyi Betyárnapok Díjazottak

2011. augusztus 12-13. | Zirc, Alkotmány utcai rendezvényi terület


Köszönjük a versenyek rendezvényeken való részvételt és GRATULÁLUNK mindenkinek!

Bakonyi Betyár címet kiérdemeltek:

  • Bálint Csaba
  • a csetényi Régió Zenekar tagjai
  • a csetényi Zenergia együttes férfitagjai
  • Csizmadia Géza
  • a derceni Gyöngyösbokréta Néptáncegyüttes kisfiútagjai
  • a eplényi Fortuna Színjátszó Egyesület férfitagjai
  • az Eplényi Komédiás Egylet férfitagjai
  • Fritz Péter
  • a gyulafirátóti Bakonyerdő Pávakör férfitagjai
  • Horák Árpád
  • Horváth István
  • az Indygó együttes tagjai
  • Ivanovics Imre
  • Kubicsek Rudolf
  • Laczkó Albert
  • Magyar Lajos
  • Miszi Béla
  • Nagy Zoltán
  • Radics Péter
  • a Sárréti Szittyalovas Egyesület tagjai
  • Schmidt Tibor
  • Somogyi Tamás
  • Soós Richárd
  • Szerencse Zoltán
  • Takács László
  • Tutinka Zoltán
  • a zirci Égigérő Fa Hagyományőrző és Néptánccsoport kisfiútagjai
  • a Zirci Rendőrőrs tagjai

Csárdabéli szépasszony cím viselésére jogosultak:

  • Berkesi Gáborné Klári
  • Brevics Lászlóné
  • a csetényi Zenergia együttes nőtagjai
  • a derceni Gyöngyösbokréta Néptáncegyüttes kislánytagjai
  • az eplényi Fortuna Színjátszó Egyesület nőtagjai
  • Eplényi Komédiás Egylet nőtagjai
  • Free Dance tagjai
  • a gyulafirátóti Bakonyerdő Pávakör nőtagjai
  • Keresztes Ildikó
  • Kovács Kati
  • Lencsés Tamara
  • Oszvald Marika
  • Retro Kids tagjai
  • Salamon Kinga
  • Somogyi Katalin
  • Strenner Viktória
  • Széles Tímea
  • a zirci Égigérő Fa Hagyományőrző és Néptáncscsoport kislánytagjai
  • a Zirci Szöcskék kislánytagjai

2011 Legnagyobb bakonyi betyárja:

  • Varga Antal (Olaszfalu)

Ételfőző verseny nyertesei:

  • 1.hely: Kajárpéc csapata, séf: Németh Lajos (Kajárpéc), étel: betyárragu
  • 2.hely: Mi-no-team csapata, séf. Ürmös Mihály (Zirc), étel: őzpörkölt
  • 3.hely: Vad Zenészek csapata, séf: Mavizer István (Csetény), étel: szarvaspörkölt
  • Különdíj: Zirci Teniszklub csapata, séf: Marjai Zoltán és Sárvári Balázs (Zirc), étel: vaddisznóból Greszlem ragu

Betyárcsípős Pizzaevő verseny nyertese:

  • Szakács Milán (Zirc)

Palacsintaevő verseny nyertese:

  • Sárfi Éva (Lázi)

Fogathajtás:

  • 1.hely: Hapek Lacika - Burján és Csillag / Zirc
  • 2.hely: Szájvolt Misi - Mani és Csipa / Várpalota
  • 3.hely: Varga Zsolt - Cuki és Rigó / Csetény
  • Legfiatalabb fogathajtó: Kukoda Norbert (27 éves)

Díjugratás:

  • Kezdő:
    • 1.hely: Marosi Melinda - Orkán / Csiszár LE Litér
    • 2.hely: Kránitz Csenge - Szikra / Balácza LE Gyulafirátót
    • 3.hely: Czink Vivien - Csillag / Bakonyi LE
  • Haladó:
    • 1.hely: Lénárt Károly - Patkó / Bandi Hétkút LE
    • 2.hely: Fogl Réka - Leila / Pápateszéri LE, Pénzesgyőr
    • 3.hely: Fogl Réka - Szilfrid / Pápateszéri LE, Pénzesgyőr
  • Legfiatalabb díjugrató: Fogl Réka (13 éves)

Ügyességi:

  • 1.hely: Kránitz Csenge - Szikra / Gyulafirátót
  • 2.hely: Harangozó József - Csillag / Úrhida
  • 3.hely: Somogyi József - Szeli / Zirc
  • Legfiatalabb ügyességi versenyző: Pintér Anna 9 éves

Betyáros hajrá:

  • Bakonyi Betyárkupa kispályás labdarúgó torna:
    1. Tekila
    2. Hopekó BK
    3. Somlóvásárhely
    4. Csikóbőrös Kulacs FC
    5. Dream Team
    6. WD 40
  • Kizárva: AS Kóma (nem jelent meg a helyosztó mérkőzésen)
  • Sobri-díjasok:
    • Legjobb mezőnyjátékos kategória: Penics Norbert (Hopekó BK)
    • Legjobb kapus kategória: Bakos Bálint (Somlóvásárhely)

  • Gólbetyár: Ulrich Márk (Tekila, 9 találattal)

  • Batyuval szemben a kapuval 11-es rúgó-verseny (20 nevező)
    • Győztes: Truszka Zoltán (Zirc) 6 értékesített büntetővel

  • Szegénylegények vigasztaló oklevél
    • Bakonybél FC felnőtt csapata
    • FC Zirc ifjúsági–Bakonybél FC /3:0/
    • Várpalotai Bányász II. csapata
    • FC Zirc felnőtt–Várpalotai Bányász II /5:4/